לוגו של חברת סיגריות אלקטרוניות BreezyClouds
סיגריות אלקטרוניות - הדרך הקלה והנעימה לעולם ללא טבק
סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין

סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

ראשי פרקים

לא מעט אנשים בוחרים לעשן סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין, במטרה לייעל את תהליך הגמילה שלהם. יש לזכור כי לא כולם מסוגלים להפסיק לעשן בבת אחת, מכיוון שאנשים רבים זקוקים לתהליך הדרגתי, במטרה לשחרר את התלות הפסיכולוגית בסיגריה. סיגריה אלקטרונית מהווה את החלופה המושלמת, מאחר והיא פחות מזיקה מסיגריה רגילה ומאפשרת לכל אחד ליהנות מפעולת העישון, ללא שאיפת ניקוטין או חומרים מסרטנים.

אנו בחברת בריזי קלאודז נשמח לספק לכם סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין במגוון רחב של טעמים שונים, בהתאם להעדפה האישית שלכם. ניתן לבחור בנוזל מילוי בטעם טבק, או לחילופין, לגוון בנוזלי מילוי המגיעים בטעמי פירות, שוקולד, קפה, קינוחים, משקאות ועוד. אנו מקפידים לשווק אך ורק סיגריות אלקטרוניות ברמה הגבוהה ביותר ונוזלי מילוי המגיעים מחברות מוכרות ואיכותיות.

כל המוצרים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר, במטרה להבטיח לכם את חוויית האידוי המושלמת.

סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין – הפתרון המושלם להפסקת עישון

יש לזכור כי אנשים הנוהגים לעשן על בסיס יומיומי יתקשו להיגמל מההרגל המגונה שלהם בבת אחת. יש לזכור כי ההרגל לעשן סיגריה עם הקפה של הבוקר או אחרי ארוחת הצהרים משתרש מאוד מהר, במיוחד אם מדובר על הרגל של שנים. לכן סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין יכולה להוות את הפתרון האידיאלי להפסקת עישון, מאחר והיא נראית כמו סיגריה רגילה ומספקת תחושה דומה.

מצד שני, מדובר על סיגריה אלקטרונית הפועלת על בסיס אידוי, שאינה מצריכה שאיפה של כימיקליים וחומרים מסרטנים לתוך הריאות. נוזל המילוי מבוסס על רכיבים טבעיים בלבד והוא עומד בתקנים המחמירים של משרד הבריאות. לכן מדובר על החלופה האידיאלית לסיגריה הרגילה, מאחר וניתן לעשן אותה בכל מקום, ללא שום חשש לעישון פאסיבי או לזיהום האוויר.

אנשים רבים עשו את המעבר המוצלח לסיגריה אלקטרונית ומדווחים על תחושה נעימה יותר, הצלחה בתהליך הגמילה וכמובן חיסכון של אלפי שקלים. במקום לרכוש מספר רב של חפיסות סיגריות על בסיס חודשי, ניתן לרכוש סיגריה אלקטרונית איכותית ולהחליף את נוזל המילוי בטעם המועדף עליכם, במחיר נוח וחסכוני במיוחד.

כל הסיבות לנסות סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין

סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין נחשבת לידידותית יותר לאיכות הסביבה, היא אינה מכילה חומרים מסוכנים או כימיקלים לא מזוהים והיא נחשבת לפשוטה ולידידותית לשימוש. מדובר על הפתרון החסכוני ביותר עבור כל מי שמעוניין לחסוך בהוצאות מיותרות והיא מהווה את הדרך הפשוטה והיעילה ביותר להיגמל מעישון. אנשים רבים מנסים להיגמל פעם אחר פעם, אך נוטים לחזור להרגל המגונה ברגע שהם חווים לחץ או מצוקה.

באמצעות שימוש בסיגריה אלקטרונית ניתן להמשיך ליהנות מתחושת העישון, עם השפעה מזיקה פחותה לסביבה או לכיס.

אנו בחברת בריזי קלאודז נשמח לספק לכם סיגריה אלקטרונית ללא ניקוטין ברמה הגבוהה ביותר ובאיכות ללא פשרות. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

אהבתם? שתפו! כנראה שהכתבה הזו תעזור למשהו...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

רוצים עוד כתבות, מאמרים ביקורות בנושא האידוי?

הרשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו את כל החדשות, המדריכים, הביקורות לפני כולם!

לפני שנפרד, נשמח לשמור על קשר

אל תפספסו את המבצעים והמוצרים החדשים שלנו, הירשמו עכשיו!

רוצה להיות חבר/ה שלנו?

עד 40%

הנחה עם מבצעים שווים
ממש פה
האם אתה מעל 18?

בכניסתי לאתר זה אני מצהיר כי אני מעל גיל 21 אשר מעשן או מאדה ומסכים לקבל חומר פרסומי על מוצרי עישון. סיגריה אלקטרונית ממכרת ומזיקה לבריאות והומצאה בתור תחליף פחות מזיק לעישון ולכן לא מומלצת לאנשים לא מעשנים.