לוגו של חברת סיגריות אלקטרוניות BreezyClouds
סיגריות אלקטרוניות - הדרך הקלה והנעימה לעולם ללא טבק
נרגילה אלטקרונית - סכנות

הסכנות שבנרגילה אלקטרונית

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

ראשי פרקים

היום ניתן למצוא מודעות הולכת וגוברת לסכנות העישון, דבר שגורם ללא מעט אנשים לחפש לעצמם חלופות אחרות. נרגילה אלקטרונית נחשבת לאופציה המושלמת, עבור כל מי שמנסה להיגמל מעישון נרגילה או מעישון סיגריות. עם זאת, בשנים האחרונות ניתן לקרוא על הסכנות השונות הטמונות בעישון נרגילה אלקטרונית, לכן חשוב להכיר אותם לעומק ולהבין את מהותם.

אנו בחברת בריזי קלאודז נשמח לספק לכם מידע מפורט ומדויק לגבי הסכנות שבנרגילה אלקטרונית. אנו מספקים ללקוחותינו אך ורק את הנרגילות האיכותיות והמקצועיות ביותר, המהוות אלטרנטיבה פחות מזיקה לעישון. כל המוצרים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר, במטרה לדאוג לבריאותכם ולהבטיח לכם הנאה מושלמת.

מהן הסכנות שבנרגילה אלקטרונית? פרטים טכניים שחשוב להכיר

קודם כל, כדאי לדעת כי נרגילה אלקטרונית ידועה גם בשם וופורייזר, או בקיצור- וייפ. מדובר על מכשיר אידוי, המהווה את החלופה האידיאלית לעישון נרגילה או לעישון סיגריות. כמובן שעל מנת להבטיח לעצמכם את חווית העישון האולטימטיבית, כדאי לבחור מראש במכשירי אידוי איכותיים, המגיעים מהחברות המוכרות והמומלצות ביותר בתחום. כדאי לציין כי נרגילה אלקטרונית מאפשרת עישון של סוגי מילוי שונים, החל ממילויים בטעמי פירות קלאסיים, בדומה לנרגילה המסורתית, ועד למילויים המכילים אחוז מסוים של ניקוטין. חומר המילוי אינו עובר תהליך של בעירה והוא אינו מכיל עלי טבק, לכן הנזק לריאות מופחת משמעותית, מהנזק שנגרם על ידי עישון נרגילה מסורתית. עם זאת, יש להקפיד על בחירה בנוזל מילוי איכותי, המגיע ממקור ידוע ובטוח.

נרגילה אלקטרונית סכנות
נרגילה אלקטרונית – סכנות אפשריות

נרגילה אלקטרונית – סכנות אפשריות: כל מה שחשוב לדעת בנושא

חשוב לציין כי אין שום מחקרים מדעיים, המוכיחים קשר בין אידוי רגילה אלקטרונית לבין מחלות כרוניות שונות. אומנם ישנן טענות לגבי הקשר בין אידוי לבין התפתחות של אסתמה ומחלות כלי דם, אך אין לכך שום בסיס מדעי. לעומת זאת, שימוש בנרגילה אלקטרונית מאפשר לשלוט בצריכת הניקוטין שלכם, באמצעות רכישת חומרי מילוי המכילים אחוזי ניקוטין נמוכים, מתוך מטרה לעבור לחומרי מילוי ללא ניקוטין כלל. בצורה כזאת, ניתן להפחית את צריכת הניקוטין ולהקטין את הסיכון למחלות לב וכלי דם. חומרי המילוי מכילים אך ורק חומרים טבעיים, שמוגדרים כבטוחים לשימוש על ידי ה- FDA. יש לזכור כי המחקרים אינם חד משמעיים וניתן למצוא לא מעט מחקרים הסותרים זה את זה. ישנו מיתוס לגבי הקשר בין אידוי נרגילה אלקטרונית לבין היווצרות של בצקת ריאות, אך אין שום מחקר מדעי התומך בכך. המיתוס הגיע לאחר מקרה שבו אישה, שסבלה מאי ספיקת לב, הודיעה כי היא סובלת מבצקת ריאות כתוצאה מהאידוי. אך למעשה, בצקת ריאות נגרמת כתוצאה מאי ספיקת לב, לכן אין שום קשר בין הגורמים. הסיבות להצטברות של נוזלים בריאות יכולות להיות רבות ומגוונות, החל מכשל כלייתי ועד לאוטם שריר הלב. הנרגילה האלקטרונית קיימת בשוק מעל שני עשורים, לכן אם היא הייתה גורמת לנזקים בריאותיים, היינו מודעים לכך. 

אנו בבריזי קלאודז Vape Shop נשמח לספק לכם את כל המידע לגבי נרגילה אלקטרונית. למידע והזמנות, צרו קשר.

אהבתם? שתפו! כנראה שהכתבה הזו תעזור למשהו...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

רוצים עוד כתבות, מאמרים ביקורות בנושא האידוי?

הרשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו את כל החדשות, המדריכים, הביקורות לפני כולם!

לפני שנפרד, נשמח לשמור על קשר

אל תפספסו את המבצעים והמוצרים החדשים שלנו, הירשמו עכשיו!

רוצה להיות חבר/ה שלנו?

עד 40%

הנחה עם מבצעים שווים
ממש פה
האם אתה מעל 18?

בכניסתי לאתר זה אני מצהיר כי אני מעל גיל 21 אשר מעשן או מאדה ומסכים לקבל חומר פרסומי על מוצרי עישון. סיגריה אלקטרונית ממכרת ומזיקה לבריאות והומצאה בתור תחליף פחות מזיק לעישון ולכן לא מומלצת לאנשים לא מעשנים.