לוגו של חברת סיגריות אלקטרוניות BreezyClouds
סיגריות אלקטרוניות - הדרך הקלה והנעימה לעולם ללא טבק
נווזלים לסיגריה אלקטרונית בטעם טבק

נוזל לסיגריה אלקטרונית בטעם טבק

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

ראשי פרקים

אין ספק כי היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, שבוחרים להשתמש בסיגריה אלקטרונית, בתור חלופה מושלמת לסיגריה המסורתית. מדובר על דרך מעולה להפחית עישון ולקצר את זמן הגמילה, מאחר ולא כולם מסוגלים להפסיק לעשן ביום בהיר אחד, ללא שום שלב ביניים. הסיגריה האלקטרונית נחשבת לבריאה ב- 95% מהסיגריה המסורתית, לפי הצהרת משרד הבריאות הבריטי. הנוזל לסיגריה אלקטרונית בטעם טבק אינו מכיל את כל הכימיקליים ואת כל החומרים הרעילים, המצויים בסיגריה הרגילה. כתוצאה מכך, במהלך העישון לא מצטברים חומרים רעילים בריאות, אך ההנאה נשמרת.

אנו בחברת בריזי קלאודז נשמח לספק לכם נוזל לסיגריה אלקטרונית ברמה הגבוהה ביותר, מאחר ואנו מקפידים לעבוד אך ורק עם החברות המובילות ביותר בתחום, במטרה להבטיח לכם נוזלי מילוי איכותיים, העומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר.

כל היתרונות של נוזל לסיגריה אלקטרונית בטעם טבק

נוזל לסיגריה אלקטרונית בטעם טבק

אם בעבר היה צורך להדליק סיגריה ולשאוף לריאות כמות עצומה של חומרים רעילים, הרי שהיום ניתן ליהנות מתהליך העישון ומטעם הטבק, ללא כל הכימיקליים המזיקים. באמצעות סיגריה אלקטרונית ניתן להפחית את הצורך הסיגריה המסורתית, מבלי לוותר לחלוטין על ההרגל המענג. כל אחד יכול לבחור לעצמו את נוזל המילוי האידיאלי ביותר עבורו, כאשר רבים בוחרים בנוזל מילוי בטעם טבק, בשל ההרגל וההנאה מהטעם המוכר והנוסטלגי. חשוב לציין כי נוזל המילוי מכיל אך ורק חומרים, המאושרים על ידי ה- FDA, כך שאין שום סיכון לשאיפת חומרים מסוכנים או מזיקים לבריאות. הנוזלים מגיעים במגוון רחב של טעמים, מטעמי פירות ועד נוזלים בטעם טבק. בטעם פירות הם מגיעים מינונים שונים של ניקוטין לבחירה החל מ- 0 ניקוטין ועד 6. בדומה אליהם נוזלים בטעם טבק מגיעים עם מינונים של ניקוטין אך אין נוזל בטעם טבק ללא ניקוטין כלל. זוהי הדרך הנוחה והפשוטה ביותר להפחית עישון ואף להיגמל מכך לחלוטין, באמצעות הפחתה במינון הטבק. ניתן כמובן למצוא לא מעט סוגים של נוזלי מילוי נטולי ניקוטין, המאפשרים ליהנות מפעולת העישון, ללא שום תלות בניקוטין.

דגשים שכדאי להכיר לגבי נוזל לסיגריה אלקטרונית בטעם טבק

היום ניתן למצוא בשוק סוגים שונים של נוזלי מילוי, הנבדלים זה מזה בטעם, באיכות ובסמיכות שלהם. ישנם נוזלי מילוי איכותיים, המגיעים מחברות מובילות ומוכרות, שיבטיחו לכם חווית עישון אידיאלית, ואילו נוזלים אחרים נחשבים לזולים ולפחות איכותיים, לכן מומלץ להימנע מכך. נוזל מילוי איכותי יהיה בעל רמת סמיכות גבוהה יחסית, המבטיחה היווצרות אדים וארומה שלא ניתן להישאר אדישים אליה. כדאי לציין כי נוזלי מילוי פחות סמיכים בדרך כלל ייצרו פחות אדים ושימוש בהם במכשירים אשר לא מיועדים לנוזלים פחות סמיכים עלול להוביל לנזילות במכשיר. בנוסף לכך, כדאי לציין כי ניתן לבחור את מינון הניקוטין הרצוי לכם, מתוך השאיפה להפחית את המינון ולזרז את תהליך הגמילה.

אנו בחברת בריזי קלאודז נשמח לספק לכם נוזל לסיגריה אלקטרונית בטעם טבק באיכות הגבוהה ביותר. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

אהבתם? שתפו! כנראה שהכתבה הזו תעזור למשהו...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

רוצים עוד כתבות, מאמרים ביקורות בנושא האידוי?

הרשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו את כל החדשות, המדריכים, הביקורות לפני כולם!

לפני שנפרד, נשמח לשמור על קשר

אל תפספסו את המבצעים והמוצרים החדשים שלנו, הירשמו עכשיו!

רוצה להיות חבר/ה שלנו?

עד 40%

הנחה עם מבצעים שווים
ממש פה
האם אתה מעל 18?

בכניסתי לאתר זה אני מצהיר כי אני מעל גיל 21 אשר מעשן או מאדה ומסכים לקבל חומר פרסומי על מוצרי עישון. סיגריה אלקטרונית ממכרת ומזיקה לבריאות והומצאה בתור תחליף פחות מזיק לעישון ולכן לא מומלצת לאנשים לא מעשנים.