לוגו של חברת סיגריות אלקטרוניות BreezyClouds
סיגריות אלקטרוניות - הדרך הקלה והנעימה לעולם ללא טבק
סיגריה אלקטרונית סכנות

הסכנות שבסיגריה אלקטרונית

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

ראשי פרקים

לא מעט אנשים בוחרים לעבור מעישון של סיגריות רגילות לעישון של סיגריות אלקטרוניות, מאחר ומדובר על דרך נוחה ובטוחה יותר להפחית את נזקי העישון. עם זאת, בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט מאמרים, העוסקים בסכנות שבסיגריה האלקטרונית.

חשוב להבין כי ישנם לא מעט מחקרים סותרים בנושא, לכן חשוב להבין את התחום יותר לעומק, לפני שמגיעים למסקנות חד משמעותיות. אנו בחברת בריזי קלאודז מתמחים בתחום של סיגריות אלקטרוניות, מאחר והמטרה שלנו היא להקל על כל מי שמעוניין להפסיק לעשן, או לפחות, לעבור לאלטרנטיבה פחות מזיקה.

אנו מספקים מבחר עצום של מכשירי אידוי ונוזלי מילוי מסוגים שונים, על מנת להקל על כל אחד להתחיל בתהליך. אנו מקפידים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר וכל המוצרים שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר.

הסכנות שבסיגריה אלקטרונית – עובדות או תיאוריות?

חשוב להבין כי אף אחד אינו טוען כי סיגריה אלקטרונית מהווה את הפתרון האידיאלי ביותר, מאחר ועדיין מדובר על אמצעי האמור להחליף את עישון הסיגריות הרגיל. מדובר על מוצר פחות מזיק מאשר סיגריות סטנדרטיות, דבר שיכול להוות שלב ביניים עבור כל מי שמעוניין להפסיק לעשן, אך מתקשה לעמוד במשימה.

יש לזכור כי לא מעט אנשים הרגילים לעשן במשך עשרות שנים, לא מסוגלים לוותר על ההרגל הממכר שלהם מעכשיו לעכשיו. לכן סיגריה אלקטרונית יכולה להוות חלופה זמנית עבורם, כחלק מתהליך הפסקת העישון.

מעבר לכך, יש לזכור כי אומנם הסיגריה האלקטרונית אינה נחשבת למוצר בריא במיוחד, אך היא יוצרת פחות נזק ולכן היא מהווה חלופה טובה, עבור כל מי שלא מסוגל להיגמל. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט כתבות אודות הנזקים של הסיגריה האלקטרונית, אך חשוב לקחת הכול בעירבון מוגבל.

סיגריה אלקטרונית סכנות
סיגריה אלקטרונית – סכנות אפשריות

הסכנות שבסיגריה אלקטרונית שכל אחד חייב להכיר

אחת הסכנות שבסיגריה אלקטרונית היא התפתחות של בצקת ריאות. מדובר על מצב שבו ישנה הצטברות של נוזלים בחלל הריאה, דבר שמפריע לתהליך הנשימה התקין. אך חשוב לדעת כי הסיבות לנוזלים בריאות עלולות להיות רבות ומגוונות, כגון טביעה במים מלוחים, כשל כלייתי, אוטם שריר הלב, גזים רעילים וכדומה.

יש לזכור כי הסיגריה האלקטרונית קיימת בשוק כבר כמעט שני עשורים, לכן אם היא הייתה גורמת לכך, הדבר היה ידוע. מדובר על מיתוס, מאחר ומשרד הבריאות הבריטי מציין במפורש כי סיגריות אלקטרוניות פחות מזיקות ב- 95% מהמקרים מסיגריות רגילות.

כדאי לציין כי נוזל המילוי מכיל חומרים בטוחים לשימוש, המצויים גם במשאפים לטיפול באסתמה. לכן מדובר ללא ספק על מידע לא מדויק ולא אמין.

אנו בחברת בריזי קלאודז נשמח לספק לכם את כל המידע הדרוש, על מנת להבטיח לכם שימוש תקין בסיגריות אלקטרוניות. אנו מקפידים למכור אך ורק מוצרים איכותיים, העומדים בתקנים המחמירים ביותר. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

אהבתם? שתפו! כנראה שהכתבה הזו תעזור למשהו...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

רוצים עוד כתבות, מאמרים ביקורות בנושא האידוי?

הרשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו את כל החדשות, המדריכים, הביקורות לפני כולם!

לפני שנפרד, נשמח לשמור על קשר

אל תפספסו את המבצעים והמוצרים החדשים שלנו, הירשמו עכשיו!

רוצה להיות חבר/ה שלנו?

עד 40%

הנחה עם מבצעים שווים
ממש פה
האם אתה מעל 18?

בכניסתי לאתר זה אני מצהיר כי אני מעל גיל 21 אשר מעשן או מאדה ומסכים לקבל חומר פרסומי על מוצרי עישון. סיגריה אלקטרונית ממכרת ומזיקה לבריאות והומצאה בתור תחליף פחות מזיק לעישון ולכן לא מומלצת לאנשים לא מעשנים.