לוגו של חברת סיגריות אלקטרוניות BreezyClouds
סיגריות אלקטרוניות - הדרך הקלה והנעימה לעולם ללא טבק
Squonk Pulse 2 של Vandy vape

מה זה Squonk ולמה זה הרמה הכי גבוהה בוויפ?

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

ראשי פרקים

בכתבה הזו אנחנו נדון על מכשירים מסוג squonk, מה היתרונות שלהם ולמה הם נחשבים הטופ של הטופ בנוחות, בטעם ובקלות שימוש.

קודם כל נתחיל במה שונה Squonk מכל מכשיר אחר?

הוא מכשיר רגיל לכל דבר ואפשר לחבר לו כל ראש שרוצים למעט פונקציה אחת שמבדילה אותו משאר המכשירים. בסקוונק ישנו בקבוק מתוך המכשיר שניתן למלא בנוזל – בעט לחיצה על הבקבוק הנוזל יצא מחיבור 510 (איפה שמבריגים את הראש).
למה? ובכן זה מין סאדיזם של אנשים במידה ומשהו מתגעגע לראש שנזל לו או לתיק מלא בנוזל המציאו פתרון טכנולוגי מתוחכם :). אני מקווה שלא לקחתם אותי ברצינות כן? המטרה של זה למלא בריכה של ראש RDA עם בורג חלול בנוזל. למי שלא מכיר ראש RDA זהו ראש ללא מיכל אלה עם בריכה קטנה שמטפטפים לתוכו – ראשים מסוג זה מוציאים הכי הרבה טעם ואדים – ניתן לקרוא על ראשי בנייה של סיגריה אלקטרונית פה.

מה היתרונות של Squonk

היתרונות של המכשיר הזה הם רבים החל מטעם ועד נוחות גודל ומשקל ותכף נסביר למה :

טעם המון אדים וכלום התעסקות

טוב על חלק גדול מזה אחראית העובדה שלרוב משתמשים בסקוונק עם ראש RDA שמוציא המון טעם ואדים כן? אבל בינינו להשתמש בRDA בלי סקוונק זה די מעצבן. למי יש כוח לטפטף כל כמה שאיפות בתוך הראש? להיסחב עם בקבוק נוזל? סקוונק פותר בדיוק את זה, ממלים נוזל בתוך הבקבוק הלחיץ שלו שלרוב גם יחסית גדול 5-7 מ”ל וכל כמה שאיפות כאשר הכותנה התייבשה לוחצים על הבקבוק וכך מרטיבים את הכותנה שוב.

גודל ומשקל

לרוב מכשירי הסקוונק לא גדולים מדי ומגיעים עם סוללה אחת של 18650 או 21700, כמובן שיש גם מכשירים עם שני סוללות והם דווקא ענקיים (כי צריך להכניס איפשהו את הבקבוק כן?) למשל כמו הTOP SIDE DUAL של DOVPO. אבל הרוב הם דווקא קטנים וחמודים שלא שוקלים כלום ונכנסים בכיס הגדול של המכנס בלי יותר מדי בליטה.

Squonk ללא הדלת
Pulse 2 עם הדלת פתוחה – ניתן לראות כאן את הסוללה של 21700 בצד ימין ואת הבקבוק הלחיץ והשקוף מצד שמאל

נוחות שימוש

בגלל שלרוב מדובר על ראשים של RDA הבנייה שלהם מאוד קלה, כי הכותנה תמיד תספוג כמו שצריך והבנייה יחסית סלחנית. בנוסף כמו שאמרנו המיכל של הבקבוק מספיק גדול כך שתוכלו לא להיסחב עם נוזל שעות רבות וגם אין צורך למלא או לטפטף נוזל כל הזמן.

לסיכום על מכשירי Squonk

הם מכשירים מצוינים, קטנים יחסית למודים אחרים עם שני סוללות, מאפשרים נוחות שימוש ומקסימום טעם. מכיוון שמדובר במכשירים עם שילוב של ראש RDA הם יפיקו יותר טעם ואדים ממכשיר רגיל וראש RTA והיו עם קיבולת נוזל יותר גדולה. דוגמה נפלאה לכך יכול להיות מכשיר הPULSE 2 של Vandy Vape, מכשיר מעולה קטן נוח וקל אשר מתחבר עם אפליקציה לפלאפון שלכם ומשתמש בסוללות של 18650 או 21700.

אהבתם? שתפו! כנראה שהכתבה הזו תעזור למשהו...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

רוצים עוד כתבות, מאמרים ביקורות בנושא האידוי?

הרשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו את כל החדשות, המדריכים, הביקורות לפני כולם!

לפני שנפרד, נשמח לשמור על קשר

אל תפספסו את המבצעים והמוצרים החדשים שלנו, הירשמו עכשיו!

רוצה להיות חבר/ה שלנו?

עד 40%

הנחה עם מבצעים שווים
ממש פה
האם אתה מעל 18?

בכניסתי לאתר זה אני מצהיר כי אני מעל גיל 21 אשר מעשן או מאדה ומסכים לקבל חומר פרסומי על מוצרי עישון. סיגריה אלקטרונית ממכרת ומזיקה לבריאות והומצאה בתור תחליף פחות מזיק לעישון ולכן לא מומלצת לאנשים לא מעשנים.