לוגו של חברת סיגריות אלקטרוניות BreezyClouds
סיגריות אלקטרוניות - הדרך הקלה והנעימה לעולם ללא טבק
ניקוטין בסיגריה אלקטרונית

איך לבחור ניקוטין בסיגריה אלקטרונית?

דרגות ניקוטין מומלצות לכל מכשיר צורת שאיפה של נרגילה : עד 6 מ”ג ניקוטין בעוד שמשתמשים ב6 מ”ג ניקוטין במקרים מאוד קיצוניים של מעשן כבד כאשר 3 מ”ג לא מספק אותו. 6 מ”ג ניקוטין רגיל נותן צריבה מאוד חזקה בגרון. צורת שאיפה של סיגריה : עד 18 מ”ג ניקוטין, בדרך כלל מרבית האנשים לוקחים 6 מ”ג ניקוטין והמעשנים הכבדים לוקחים 12 מ”ג. פודים : עד 20 מ”ג ניקוטין ובדרך כלל ניקוטין מלח. בגלל כמות האדים הקטנה יחסית, כמות הניקוטין צריכה להיות גבוהה ועדיף להשתמש בניקוטין על בסיס מלח על מנת שיעבור חלק בגרון ויספק מהר.
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

ראשי פרקים

מינונים של ניקוטין בסיגריה אלקטרונית

דרגות מקובלות בניקוטין רגיל

ניקוטין בסיגריה אלקטרונית נקבע על ידי המשתמש (שלא כמו בסיגריות רגילות). היצרנים בדרך כלל מייצרים את אותו הטעם ברמות ניקוטין מסוימות. רמות הניקוטין בנוזלים האמריקאים הינם : 0,3,6,12, רמות ניקוטין שונות מאלה זה בדרך כלל המצאה של איזשהו יצרן מקומי ואין הרבה הבדל בין למשל 3 מ”ג ניקוטין ל4 מ”ג ניקוטין.

דרגות ניקוטין שונות בפרופילי טעם שונים

לרוב נוזלי פירות וקינוחים לא מיוצרים במינוני ניקוטין גבוהות כמו 12 מ”ג ומגיעות במקסימום עד 12 מ”ג ניקוטין. זה נובע מתוך הבנה של היצרנים שטעמי פירות וקינוחים בדרך כלל מאדים בצורת שאיפה של נרגילה. כמות האדים בצורת שאיפה של נרגילה יותר גדולה לכן גם הגוף מקבל יותר ניקוטין בכל שאיפה. זאת אומרת שעל גבול הבלתי אפשרי לאדות 12 מ”ג ניקוטין בצורת שאיפה של נרגילה, גם בגלל “צריבה” שתתקבל בגרון וגם בגלל סיכוי למנת יתר של ניקוטין.

ההפך הוא הנכון לגבי טעמי טבק שבדרך כלל גם מיועדים לצורת שאיפה של סיגריה ושם דווקא כן מייצרים נוזלים עם 12 מ”ג ניקוטין ואף 18 מ”ג (למרות ש18 מ”ג זהו מינון יחסית גבוהה).

ניקוטין מלח

בעוד האמור למעלה נכון לנוזלים עם ניקוטין רגיל, זה עובד אחרת עם נוזלים אשר מבוססים על ניקוטין מלח. נוזלים עם ניקוטין מלח מיועדים למכשירי פודים שם כמות האדים מאוד קטנה ולכן אפשר להשתמש במינוני ניקוטין מאוד גבוהים. לרוב בנוזלים עם ניקוטין מלח המינונים הנפוצים הינם 20 מ”ג ניקוטין או 10 מ”ג ניקוטין.

ניקוטין מלח גם הרבה יותר “רך” מאשר ניקוטין רגיל וכמעט לא נותן “צריבה” בגרון. לכן משתמשים בו במינונים גדולים במכשירי הפודים, לוקחים כמה שאיפות ממכשיר הפוד וכך הופכים להיות “מסופקים” מניקוטין.

דרגות ניקוטין מומלצות לכל מכשיר

יש לקחת בחשבון שבכל מכשיר ניתן להשתמש בנוזלים ללא ניקוטין בכלל וניתן לרדת בהדרגה ברמות הניקוטין עד 0 ניקוטין ולהספיק לאדות בכלל. הרמות המופיעות כאן אינם רמות נפוצות בקרב מעשנים שעברו לאידוי.

צורת שאיפה של נרגילה : עד 6 מ”ג ניקוטין בעוד שמשתמשים ב6 מ”ג ניקוטין במקרים מאוד קיצוניים של מעשן כבד כאשר 3 מ”ג לא מספק אותו. 6 מ”ג ניקוטין רגיל נותן צריבה מאוד חזקה בגרון.

צורת שאיפה של סיגריה : עד 18 מ”ג ניקוטין, בדרך כלל מרבית האנשים לוקחים 6 מ”ג ניקוטין והמעשנים הכבדים לוקחים 12 מ”ג.

פודים : עד 20 מ”ג ניקוטין ובדרך כלל ניקוטין מלח. בגלל כמות האדים הקטנה יחסית, כמות הניקוטין צריכה להיות גבוהה ועדיף להשתמש בניקוטין על בסיס מלח על מנת שיעבור חלק בגרון ויספק מהר.

ניתן לקרוא גם את המאמר הזה בשביל מידע נוסף
בנוסף להלן המדריך המלא שלנו למעבר לאידוי

אהבתם? שתפו! כנראה שהכתבה הזו תעזור למשהו...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

רוצים עוד כתבות, מאמרים ביקורות בנושא האידוי?

הרשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו את כל החדשות, המדריכים, הביקורות לפני כולם!

לפני שנפרד, נשמח לשמור על קשר

אל תפספסו את המבצעים והמוצרים החדשים שלנו, הירשמו עכשיו!

רוצה להיות חבר/ה שלנו?

עד 40%

הנחה עם מבצעים שווים
ממש פה
האם אתה מעל 18?

בכניסתי לאתר זה אני מצהיר כי אני מעל גיל 21 אשר מעשן או מאדה ומסכים לקבל חומר פרסומי על מוצרי עישון. סיגריה אלקטרונית ממכרת ומזיקה לבריאות והומצאה בתור תחליף פחות מזיק לעישון ולכן לא מומלצת לאנשים לא מעשנים.