לוגו של חברת סיגריות אלקטרוניות BreezyClouds
סיגריות אלקטרוניות - הדרך הקלה והנעימה לעולם ללא טבק
PG/VG

מה זה PG/VG ואיך לבחור את היחס המתאים לי?

אז איך יודעים מה המינון של PG/VG מתאים לי? 50/50-60/40 נוזלים אשר מפיקים פחות אדים אך נותנים "צריבה בגרון". מתאימים לראשים בצורת שאיפה של סיגריה או פודים. 70/30-80/20 נוזלים אשר מפיקים יותר אדים ויותר רכים בגרון, מתאימים לראשים או מכשירים בצורת שאיפה של נרגילה לפעמים גם פודים וראשים בצורת שאיפה של סיגריה במידה והסליל והכותנה לא קטנים מדי.
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

ראשי פרקים

המרכיבים של הנוזלים לסיגריה אלקטרונית

נוזלים לסיגריה אלקטרונית כוללים בתוכם ארבעה מרכיבים : פרופילן גליקול, גליצרין צמחי, תמציות טעם וניקוטין שהוא אופציה. אז מה זה PG/VG ואיך יודעים מה מתאים לי?

פרופילן גליקול PG

המרכיב הזה הוא בעצם אחראי על התחושה בגרון כאשר אנחנו לוקחים שאיפה ומדמה את התחושה אשר מקבלים כאשר לוקחים שאיפה מסיגריה רגילה. הרבה מאדים מכנים את התחושה הזו בתור “מכה בגרון” או “צריבה בגרון” ואף הרבה מעשנים מדווחים שהתחושה הזו היא מה שגרם למעבר יותר חלק מעישון לאידוי. בנוסף הוא טוב יותר בנשיאת הטעם מאשר VG והוא פחות צמיגי מאשר גליצרין (VG) ולכן נוזלים אשר מכילים מינונים גבוהים של PG מתאימים גם למכשירי פודים וגם למכשירים בעלי צורת שאיפה של סיגריה עם סלילים קטנים מכיוון שהנוזל נספג יותר טוב בכותנה של הסליל.

גליצרין צמחי VG

המרכיב הזה הוא בעצם אחראי לסמיכות האדים והוא הרבה יותר צמיגי מPG. גליצרין צמחי VG גורם לאדים להיות יותר סמיכים . משתמשים בנוזלים עם VG גבוהה לרוב בשביל מכשירים או ראשים בצורת שאיפה של נרגילה. זה נובע מהסיבה שבוואטים יותר גבוהים כמו בצורת שאיפה של נרגילה הנוזל צריך להיות יותר צמיגי על מנת שיתאדה פחות מהר. בנוסף אנשים אשר מאדים בצורת שאיפה של נרגילה גם רוצים יותר אדים ואדים יותר סמיכים. VG גם מתקתק בעצמו לכן מתאים לנוזלים מתוקים עם המון טעם.

אז איך יודעים מה המינון של PG/VG מתאים לי?

לרוב הסטנדרטים בתעשייה של PG/VG הם : 50/50,60/40,70/30,80/20

50/50-60/40

נוזלים אשר מפיקים פחות אדים אך נותנים “צריבה בגרון”. לרוב היו נוזלים בטעמי טבק ויתאימו לראשים בצורת שאיפה של סיגריה או פודים בצורת שאיפה של פודים.

70/30-80/20

נוזלים אשר מפיקים יותר אדים ויותר רכים בגרון, לרוב היו נוזלים בטעמי פירות או קינוחים ויתאימו לראשים או מכשירים בצורת שאיפה של נרגילה לפעמים גם פודים וראשים בצורת שאיפה של סיגריה (במיוחד במידה והסלילים שם מספיק גדולים או במידה ומדובר בראשי בנייה). יחס של 80/20 לרוב לא יתאים למכשיר פודים או ראשים בצורת שאיפה של סיגריה מכיוון שהסליל והכותנה שם קטנים מדי על מנת לספוג אותם כמו שנדרש.

איך יודעים כמה PG/VG יש בנוזל?

לרוב על נוזלי האידוי השונים כתוב מה המינון של הנוזלים, בנוסף בהרבה אתרים ניתן לסנן נוזלים לפי מינון הPG/VG שלהם בדיוק כמו בדף של הנוזלים שלנו

להסבר יותר מעמיק מה זה PG/VG אפשר לבקר פה:

אהבתם? שתפו! כנראה שהכתבה הזו תעזור למשהו...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

רוצים עוד כתבות, מאמרים ביקורות בנושא האידוי?

הרשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו את כל החדשות, המדריכים, הביקורות לפני כולם!

לפני שנפרד, נשמח לשמור על קשר

אל תפספסו את המבצעים והמוצרים החדשים שלנו, הירשמו עכשיו!

רוצה להיות חבר/ה שלנו?

עד 40%

הנחה עם מבצעים שווים
ממש פה
האם אתה מעל 18?

בכניסתי לאתר זה אני מצהיר כי אני מעל גיל 21 אשר מעשן או מאדה ומסכים לקבל חומר פרסומי על מוצרי עישון. סיגריה אלקטרונית ממכרת ומזיקה לבריאות והומצאה בתור תחליף פחות מזיק לעישון ולכן לא מומלצת לאנשים לא מעשנים.