לוגו של חברת סיגריות אלקטרוניות BreezyClouds
סיגריות אלקטרוניות - הדרך הקלה והנעימה לעולם ללא טבק
IMG_20200518_112141

DOVPO – BLOTTO RTA בואו נשים את הHype בצד…

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

ראשי פרקים

אז למה האטומייזר הזה זכה לכל כך הרבה HYPE?

תראו, אני לא אומר שDOVPO BLOTTO RTA הוא לא טוב כן? הוא מעולה לצרכים מסוימים של אנשים ועל זה בדיוק נדבר בסקירה. אני פשוט רוצה להתייחס לראש הזה בלי כל ההתרגשות מסביבו. ההתרגשות נוצרה בעיקר כי מי שהוציא ועזר לתכנן את הראש הוא VAPING BOGAN סוקר מאוד ידוע בYoutube. ניתן לגמרי לראות שזה הבייבי שלו וגם על זה נדבר בהמשך. להגיד לך תאמת, רוב הפעמים שסוקר כזה או אחר מוציא ראש או מכשיר או כל דבר יש מסביב לזה הרבה התרגשות, כי אתם מבינים… שיווק… 🙂 אבל זה לא אומר שלא יצאו ראשים מעולים של סוקרים כאלה ואחרים – כי מה לעשות, אין חכם כבעל ניסיון.

מי שאוהב פצצת טעם אך שאיפה הדוקה יבין…

הידעתם? ברוב המקרים טנק שמיועד לסליל אחד יהיה יותר טעים מטנק עם שני סלילים. למה? ובכן פיזיקה. פשוט הכיפה יותר קטנה, זאת אומרת האדים יותר מרוכזים, פחות אוויר…לא מאמינים לי? תסגרו את הראש שיש לכם בחצי, אתם תרגישו טעם יותר חזק. ממש מצטער שהרסתי לכם את כל מה שחשבתם שנים… תראו זה לא אומר שטנק עם שני סלילים (אגב כמו הבלוטו כן?) לא יכול להיות טעים. זה גם לא אומר שטנק עם שאיפה מאוד פתוחה לא יכול להיות טעים. זה קשור להרבה תכונות חוץ מאוויר וגודל הכיפה כגון עד כמה המרחב שיש בתוך הכיפה מלאה בסלילים וכותנה, על כמה וואט אתם מאדים ועוד. אבל כן, מלכתחילה טנק עם אוויר מוגבל כמו BLOTTO RTA יהיה טעים בגלל השאיפה ההדוקה.

זה בדיוק מה שקורה בבלוטו, השאיפה שלו יותר מזכירה restricted DL מאשר DL כלומר שאיפה של ישירות לריאות כמו נרגילה אך טיפה הדוקה. האוויר נכנס דרך חורים קטנים ומרובים בתחתית הטנק ונושף על הסליל דרך הדק מלמטה וגם מהעמודים בצדדי הדק.

BLOTTO RTA DECK
חורי האוויר של BLOTTO

על טעם ועל ריח אין מה להתווכח

אז כן, כמו שהבנתם BLOTTO RTA נותן טעם מאוד מרוכז ומעביר את הטעם בצורה מעולה. הוא כן הדוק בשאיפה שלו ולאנשים שיש להם בעיה עם טנקים יחסית הדוקים, כנראה לא יתחברו. אגב, זה בדיוק הסיבה שאני לא מבין בכלל למה יש טבעת שאחראית על כניסת האוויר, תרשמו לי בבקשה בתגובות מי רצה אוויר יותר הדוק ממה שיש כשהטנק פתוח, לא נראה לי שיש בן אדם כזה :). אגב הסיבה גם נובעת מאופן השאיפה על הסליל עצמו, הוא מקבל אוויר מכל עבר על ידי חורים קטנים ומרוכזים שנראים כמו כוורת. לא פעם ולא פעמיים נתקלנו בצורת חורים כזו שתרמה לטעם של הטנק.

קצת בנייה וטיפים של BLOTTO

הבניה על הטנק הזה היא לא מהמסובכות. אבל דניאל! זה אוויר תחתון, זה בוודאי נוזל! אז זהו שלא בהכרח כאשר מניחים את הכותנה נכון, ששוב, זה לא כזה קשה – הוא לא אמור לנזול. קרה לי פעם שהוא נזל טיפה אחרי שהכותנה הייתה בטנק הרבה זמן “והתעייפה” ואז היו נזילות – אבל אחרי שהחלפתי אותה הכל הסתדר מצוין.

אחרי קצת ניסוי וטעייה על הטנק הזה מצאתי שסלילים של 2.5 מילימטר מצוינים בשביל Blotto. אגב, אתם יכולים להשתמש בסלילים של 3 מילימטר, לקחת מברג של 2.5 מילימטר, לתפוס את הסליל משני הקצוות ופשוט למשוך וכך להקטין אותו ל 2.5 מילימטר. מי שאוהב סליל אחד ולא אוהב להשתמש בוואטים גבוהים, יכול גם לשים סליל של 3.5 מילימטר אחד ועדיין יקבל טעם משוגע ואף שאיפה טיפה יותר פתוחה.

הDeck די נוח לבנייה, כולה להכניס את קצוות הסליל לתוך החורים של הDeck ולסגור עם שני ברגים. צריך להיות מדויק עם האורך שלהם אבל אל דאגה, בדיוק בשביל זה יש לכם את פותחן הבירה הזה. אם אתם רוצים לשים רק סליל אחד, יש לשים לב שאתם שמים את שני הקצוות שלו בדיוק אחד ליד השני ולא באלכסון. אחרת הסליל פשוט לא ידלק בגלל צורת הידוק שונה טיפה מאשר בטנקים אחרים.

פותחן בירה וכלי למדידת האורך של הסלילים

לגבי הנחת הכותנה כמו בכל ראש – תמלאו את הסליל טוב בכותנה כך שהיא תשב הדוק שם אך לא הדוק מדי. מומלץ להוריד אותה לא עד הסוף אלה ממש עד תחילת ההברגה של הראש עצמו לDeck – בדיוק כמו בתמונה :

דק של BLUTTO עם כותנה וסלילים
דק של BLUTTO עם כותנה וסלילים

מבחינת מילוי הנוזל – נעשה על ידי הברגה החוצה של רבע סיבוב מהחלק העליון של הראש. נח בטירוף וגם לא ייפתח בכיס. אהבתי גם את שלושת הזכוכיות שקיבלתי עם הטנק הזה. זכוכית ישרה אחת, זכוכית עם בטן בעלת קיבולת גדולה במיוחד של 6 מ”ל וזכוכית בדיוק בגדול הזה אך עשויה מUltum (סוג של פלסטיק) שעמיד במיוחד לחום, לא סופח טעמים ועמיד לנפילות.

BLOTTO RTA חורים לנוזל
פתח המילוי של BLOTTO

העיצוב של BLOTTO

עכשיו נדבר על העיצוב של הטנק ואיך בלי לדעת מי עומד מאחוריו ניתן לנחש מי עיצב אותו. BLOTTO RTA בתחתית ובחלק העליון של הפתיחה מעוצב כמו פקק של בקבוק בירה. מי שלא מכיר את VAPING BOGAN זה בחור שעושה סקירות לציוד ונוזלים של אידוי ול…בירות. למרות שהטנק נראה גדול, הוא לא כל כך, בהיקף הוא 26 ס”מ ויעמוד על רוב המכשירים מבלי לעבור את הקו של המכשיר. עם הטנק הזה מקבלים גם פותחן בירה (רק אל תפתחו איתו את הטנק כן?) שמרמז על העיצוב של הטנק, וכמו שנאמר מקודם עוזר לנו לחתוך את הסלילים עבורו בדיוק במידה הנכונה. על הכיפה של הטנק מאחורי הזכוכית ישנו ציור של גולגולת. כמו שניתן להבין המראה שלו בדיוק כמו של VAPING BOGAN הוא לא אלגנטי במיוחד. העיצוב די צעקני ומגניב. הטנק מגיע בשלושה צבעים כסוף, אפור מתכת ושחור. ישנה גם מהדורה מוגבלת של כל מיני “השפרצות צבע” אך מהניסיון שלנו, משום מה הצבעים שם מתקלפים יחסית מהר.

BLOTTO WITH ULTUM
זכוכית האולטום של BLOTTO
BLOTTO WITH BUBBLE
BLOTTO עם זכוכית “בטן” שקופה

מה בתוך הקופסה של BLOTTO?

  • טנק הBLOTTO RTA עם זכוכית ישרה
  • זכוכית עם בטן וקיבולת של 6 מ”ל
  • זכוכית עם בטן עשויה מאולטום של 6 מ”ל
  • פותחן בירה שגם כלי למידת אורך הסליל
  • גומיות להחלפה
  • מברג T
  • מדריך משתמש

התכונות של הראש

  • צורת שאיפה ישירות לריאות DL
  • קיבולת של 2 מ”ל עד 6 מ”ל
  • היקף של 26 מילימטר

קישור לאתר היצרן
קישור לרכישה דרכנו

אהבתם? שתפו! כנראה שהכתבה הזו תעזור למשהו...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

רוצים עוד כתבות, מאמרים ביקורות בנושא האידוי?

הרשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו את כל החדשות, המדריכים, הביקורות לפני כולם!

לפני שנפרד, נשמח לשמור על קשר

אל תפספסו את המבצעים והמוצרים החדשים שלנו, הירשמו עכשיו!

רוצה להיות חבר/ה שלנו?

עד 40%

הנחה עם מבצעים שווים
ממש פה
האם אתה מעל 18?

בכניסתי לאתר זה אני מצהיר כי אני מעל גיל 21 אשר מעשן או מאדה ומסכים לקבל חומר פרסומי על מוצרי עישון. סיגריה אלקטרונית ממכרת ומזיקה לבריאות והומצאה בתור תחליף פחות מזיק לעישון ולכן לא מומלצת לאנשים לא מעשנים.