לוגו של חברת סיגריות אלקטרוניות BreezyClouds
סיגריות אלקטרוניות - הדרך הקלה והנעימה לעולם ללא טבק
STEAM CRAVE GLAZ MINI MTL RTA

ביקורת STEAM CRAVE MTL RTA

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

ראשי פרקים

טנק לאנשים שבאמת אוהבים MTL?

אטומייזר STEAM CRAVE GLAZ MINI קופסא

חברת STEAM CRAVE הייתה ידועה מאז ומתמיד ביצירת טנקים גדולים במיוחד לסגנון שאיפה של DL (צורת שאיפה של נרגילה). האם GLAZ MINI שזה גירסת הMTL של טנק הGLAZ הידוע לטובה יצליח להביא את החברה להערכה גם בתחום של ראשים בצורת שאיפה של סיגריה?

חווית האידוי של GLAZ MINI

אטומייזר STEAM CRAVE GLAZ MINI לסיגריה אלקטרונית

האם הוא הדוק? זה מה שמעניין את רוב חובבי הMTL…אז כן, הוא הדוק. צורת האוויר נשלטת על ידי סיבוב הגלגל שאחראי על התאמה של השאיפה על ידי ארבע חורים בקוטר שונה. החור הראשון הוא מאוד הדוק ואילו החור הרביעי הרבה יותר פתוח אך עדיין הדוק ברמה של MTL. הטבעת של האוויר מסתובבת מאוד בקלות וניתן לשנות את שאיפת האוויר גם כשהטנק מוברג למכשיר (שלצערי לא כל אטומייזר מאפשר זאת).

הכיפה של הGLAZ MINI עשויה מזכוכית כך שזה כביכול אמור לתרום לטעם יותר “נקי” וכך שתוכלו לראות את מצב הסלילים ואת הכותנה. אבל את האמת, לדעתנו זה לא יותר מטריק שיווקי. הכיפה מתמלאת אדים ולא ניתן לראות מה מתרחש בה. כמו כן רוב הטנקים עם כיפה עשויה מברזל ועד עכשיו לא עלינו על כל טעם לוואי בהם.

מילוי הנוזל מתבצע על ידי הברגה של החלק העליון ביותר בתוך ארבע החורים שקיימים למילוי הנוזל (היי STEAM CRAVE, לא הגזמתם קצת? למה ארבע? רציתם לחסוך במתכת?). בכל מקרה, זה לא נוראי ולא משפיע בשום צורה לא על הפונקציונליות של GLAZ MINI ולא על העיצוב שלו. החורים של מילוי הנוזל יחסית קטנית ורוב הפיות של בקבוקי הנוזלים לא יכנסו לבפנים. זה לא נוראי, עדיין אפשר למלות בקלות אבל יש מצב לקצת נוזל מסביב לחורי מילוי.

כמו כן במידה ולא תחזיקו את החלק ממש מתחת להברגה של הפתיחה של הטנק אתם עשויים למצוא את עצמכם בסיטואציה ממש לא נעימה. סביר להניח שבמקום לפתוח את הטנק אתם תבריגו החוצה את כל החלק של הארובה כולל החלק שסוגר את הטנק וכל הנוזל פשוט ינזל החוצה, אז תזהרו שם כן?

אטומייזר STEAM CRAVE GLAZ MINI לסיגריה אלקטרונית חורי מילוי

מבחינת הטעם וייצור האדים של הטנק – ממש לא חסר לו! הטנק מעביר טעם מעולה ומדויק נותן צריבה בגרון כמו שאנשי MTL אוהבים ומייצר כמות אדים שתספק כל אדם אשר אוהב צרות שאיפה של סיגריה.

בנייה על GLAZ MINI או יותר נכון לחזק שני ברגים ולהניח כותנה…

אטומייזר STEAM CRAVE GLAZ MINI לסיגריה אלקטרונית דק

הרבה מאוד טנקים או בשמם האחר ראשים/אטומייזרים לא בדיוק סלחניים לבנייה ודי צריך להיות מדויקים עם המיקום של הסלילים, כמות והנחת הכותנה ועוד. בנייה לא מדויקת יכולה להשפיע לרעה על הטעם של הנוזל או על זה שהטנק ינזל כאילו מילאתם מים בכוס פלסטיק עם חור. בטנק GLAZ MINI זה לא המצב. הבנייה מאוד קלה והסליל מחוזק על ידי שני ברגים שדוחפים את קצוות הסלילים מלמעלה לכיוון הדק. ניתן להניח את קצוות הסליל משני צדדי הברגים כך שזה לא משנה בכלל איך הסליל מלופף, הוא תמיד יישאר למעלה (כמו שהוא אמור להיות). אנחנו שמנו לצורך הסקירה סליל של 3 מ”מ (שדי גבולי אבל כן ניתן בזהירות למקם אותו שם) עם התנגדות של 0.6 ניכרום.

אטומייזר STEAM CRAVE GLAZ MINI לסיגריה אלקטרונית דק בנייה

הנחת הכותנה בטנק הזה גם נעשית בצורה יחסית פשוטה. כמו בכל טנק צריך רק לשים לב למלות את הסליל בכותנה כך שהיא תשב הדוק בסליל אך לא הדוק מדי. החורים שמיודעים לכותנה גדולים מספיק כך שלא תצטרכו לדלל את הכותנה יותר מדי אם בכלל. כמו במרבית הטנקים שיש בהם “אמבטיה” לנוזל ניתן לא להוריד את הכותנה עד הסוף אלה לעשות את האורך של הכותנה עד תחילת החורים שמיודעים לכניסת הנוזל. כך תגרמו לכותנה לספוג את הנוזל בצורה המיטבית ביותר אך תצמצמו את האפשריות לנזילות במידה והכותנה תמלא את החורים שמיודעים לכותנה כמו שצריך.

הטנק מגיע עם הרחבה שמאפשרת מילוי נוזל עד 5 מ”ל ודווקא ממש אהבנו אותה. קודם כל היא פשוט מתברגת מלמעלה כך שלא צריך לשפוך נוזל כשרוצים להגדיל את הקיבולת של האטומייזר. היא גם מעוצבת נורא יפה עם לוגו וכיתוב של STEAM CRAVE GLAZ MINI.

אטומייזר STEAM CRAVE GLAZ MINI לסיגריה אלקטרונית עם הרחבה

הדריפ טיפ או הפייה של הטנק גם מאוד יפה ועם צלעות קירור כך שהיא לא מתחממת בקלות. הפייה עצמה יחסית ערוכה וצרה, בדיוק מה שצריך לסגנון שאיפה של סיגריה.

העיצוב של GLAZ MINI

הטנק מעוצב בצורה אלגנטית ונקייה מאוד. הוא מגיע בשלושה צבעים : שחור, מתכת אפורה וכסוף. הטבעת של התאמת האוויר והחלק העליון של המילוי מחוספסים כך שתוכלו לסובב אותם בקלות אך הקווים של החספוס לא עמוקים מדי כך שלא אמורים לצבור לכלוך בקלות. מאחורי הזכוכית של הטנק ישנו מעטפת ברזל שעליה היא יושבת. המעטפת ברזל הזו בין היתר אמורה להגן על הזכוכית מפני נפילה ושבירה. מאחורי הזכוכית הזו ישנה זכוכית שקופה של הכיפה עצמה, אולי זה יפה אבל כמו שאמרנו לא כזה שימושי..

התכונות של האטומייזר

 • קיבולת נוזל : 2 מ”ל או 5 מ”ל עם ההארכה של הטנק
 • היקף : 23 ס”מ
 • צורת שאיפה : MTL

מה בקופסה ?

 • טנק STEAM CRAVE GLAZ MINI
 • הארכה של הטנק ל5 מ”ל
 • זכוכית חלופית לכיפה
 • זכוכית חלופית למיכל
 • מברג T
 • מדריך למשתמש
 • מדבקה של STEAM CRAVE
 • שקית עם גומיות להחלפה

לינק לאתר היצרן
לעוד ביקורת של מוצרי אידוי

אהבתם? שתפו! כנראה שהכתבה הזו תעזור למשהו...

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב print
Print

רוצים עוד כתבות, מאמרים ביקורות בנושא האידוי?

הרשמו לניוזלטר שלנו ותקבלו את כל החדשות, המדריכים, הביקורות לפני כולם!

לפני שנפרד, נשמח לשמור על קשר

אל תפספסו את המבצעים והמוצרים החדשים שלנו, הירשמו עכשיו!

רוצה להיות חבר/ה שלנו?

עד 40%

הנחה עם מבצעים שווים
ממש פה
האם אתה מעל 18?

בכניסתי לאתר זה אני מצהיר כי אני מעל גיל 21 אשר מעשן או מאדה ומסכים לקבל חומר פרסומי על מוצרי עישון. סיגריה אלקטרונית ממכרת ומזיקה לבריאות והומצאה בתור תחליף פחות מזיק לעישון ולכן לא מומלצת לאנשים לא מעשנים.