החזון שלנו

בריזי קלאודז הוקמה במטרה להקל על מעשנים לעבור לאלטרנטיבה פחות מזיקה. בתור מעשנים לשעבר שהצליחו להפסיק רק בעזרת אידוי, רצינו להנגיש לכולם את העולם הזה. מבחר מכשירי האידוי והנוזלים עצום, ורק גדל כל הזמן. קל ללכת לאיבוד, או לבחור משהו לא מתאים, ולוותר מראש על משהו שישפר את איכות החיים. בגלל זה דאגנו לשים בחנות שלנו רק מכשירים מחברות מוכרות בתחום, המתאימים למתחילים. הנוזלים שלנו הם אך ורק ממותגים איכותיים, העומדים בסטנדרטים הכי גבוהים. דאגנו ליצור סרטוני הדרכה ותוכן בעברית, אותם ניתן למצוא במדריך למאיידים מתחילים. אם תרצו לראות פיזית את המכשירים, ולהתנסות בטעמים שונים, ניתן לעשות זאת בנקודות המכירה. נשמח לענות על כל שאלה בנוגע לאידוי, ולהקל עליכם את המעבר לאידוי.

הנוזלים שלנו

הנוזלים שאנו מייבאים הם נוזלים מוכרים ואיכותיים שעוברים את כל הבדיקות הנדרשות כולל בדיקות מעבדה באותה המדינה.
אנחנו מקפידים להביא לכם מגוון גדול של טעמים איכותיים וטעימים ואף לבדוק אותם בעצמנו לפני הייבוא.

המכשירים שלנו

אנחנו בדרך כלל לא נכנעים להייפ של השוק לגבי מוצרים מסוימם, אנחנו דואגים להשתמש במכשירים בעצמנו על מנת לבדוק עם קלות התפעול, העמידות והאיכות ורק לאחר מכן מייבאים מכשירים כך שיתאימו לכל צורך של כל לקוח.

השירות שלנו

החברה הוקמה על מנת לעזור למעשנים לעבור לאידוי בצורה פשוטה נעימה ונגישה ולכן הקו המנחה בשירות לקוחות זה חווית השירות שלו והאם אנו מבצעים את החזון שלנו בצורה הטובה ביותר.

נשמור על קשר

בין אם אתם מתעניינים באידוי או רוצים לשתף פעולה, אנחנו נשמח ליצור אתכם קשר 

אלי כהן 21, אשקלון